بهترین نوع کاندوم تاخیری را بشناسید

0
1791
بهترین کاندوم تاخیری
زمان مطالعه: 3 دقیقه

طبق آمار حدود 35% از مردان ایرانی با مشکل زود انزالی مواجه هستند و همیشه به دنبال رفع این مشکل بوده اند و خیلی از این افراد راههای درمانی مختلفی را امتحان کرده اند، طبق آمار از هر 3 مرد یک نفر مشکل زود انزالی دارد. کاندوم تاخیری از مهمترین ملزومات برای این افراد و افزایش رضایت و تجربه یک رابطه جنسی لذت بخش می باشد؛ زیرا احتمال ارگاسم‌های چندباره در زنان با استفاده از این محصولات به مراتب افزایش می‌باید. همچنین طولانی تر شدن رابطه به مردان اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

کاندوم تاخیری چگونه عمل میکند؟

کاندوم تاخیری حاوی 5 درصد لیدوکایین است. لیدوکایین ماده ای است که باعث ایجاد بی حسی موضعی شده و با بی حس کردن پوست آلت، آستانه تحریک پذیری را بالا برده و سبب تاخیر در انزال میگردد.

لیدوکائین در جراحی‌های کوچک و دندانپزشکی به عنوان بی‌حس‌کننده موضعی مصرف می‌گردد که در دندانپزشکی به همراه کوکائین از پر مصرف‌ترین داروهاست.

چرا کاندوم تاخیری؟

در حال حاضر، 35 درصد مردان دارای زودانزالی هستند که عوامل متعددی میتواند سبب زودانزالی در مردان گردد. عوامل ژنتیکی، استرس، سن و … از جمله این عوامل هستند. استفاده از این کاندوم ها، یکی از بهترین راه های بدون عوارض برای جلوگیری از زودانزالی خرید کاندوم تاخیری می باشد.

برندهای مختلفی در این زمینه وجود دارند که در این مقاله سعی داریم تعدادی از این محصولات را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

بیشتر بخوانیم : انواع کاندوم موجود در بازار که باید بشناسید

معرفی بهترین کاندوم‌ تاخیری

کاندوم تاخیری مضاعف شادو

کاندوم تاخیری مضاعف شادو امکان برقراری یک رابطه بلند و رسیدن به اوج لذت جنسی را فراهم می‌آورد. داشتن مخزن ذخیره مایع انزال برای ایجاد امنیت بیشتر در مقابل بارداری ناخواسته و مقدار کافی روان کننده برای کاهش دردهای مقاربت از ویژگی های این محصول می‌باشد.

کاندوم تاخیری مضاعف شادو

بیشتر بخوانیم : راهنمای کامل استفاده از کاندوم

کاندوم تاخیری سوئیس کر مدل Delay Mutual Climax

جنس کاندوم تاخیری سوئیس کر از لاتکس کاملا طبیعی و شفاف است و به دلیل داشتن مواد روان‌کننده و لغزنده برای جلوگیری از درد حین مقاربت انتخاب مناسبی است. بنزوکائین استفاده شده در ساختار آن دو ویژگی ضد حساسیت زا بودن و تاخیر در انزال آقایان را به این محصول بخشیده است، بنابراین برای مردانی که دچار زود انزالی‌اند مناسب است. سطح این کاندوم کاملا صاف بوده و برآمدگی دیده نمی‌شود. در موقعیت انتهایی کاندوم محل ذخیره اسپرم وجود دارد که رابطه‌ای بدون نگرانی و امن را برای شما و شریک جنسیتان به ارمغان می‌آورد و دیگر نیاز نیست از پاره شدن کاندوم خود واهمه داشته باشید.

کاندوم تاخیری سوئیس کر مدل Delay Mutual Climax

کاندوم بسیار نازک تاخیری چرچیلز دابل روان کننده

کاندوم بسیار نازک تاخیری چرچیلز دابل روان کننده به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند همچنین جزو یکی از روش های جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم ها به رحم می شود. کاندوم پوشش پلاستیکی نرمی است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و توسط مرد هنگام نزدیکی استفاده می شود به این صورت که قبل از شروع نزدیکی بر روی آلت تناسلی در حالت نعوض کشیده شده و بدین ترتیب از ریخته شدن مایع منی که حاوی اسپرم ( سلول های جنسی مرد) است به داخل دستگاه تناسلی زن (واژن و رحم) جلوگیری می کند. این کاندوم همان‌طور که از اسمش پیداست، بسیار نازک است و مطلوب افرادی است که دوست ندارند کاندوم را روی بدن حس کنند. این محصول در جلوگیری از زودانزالی موثر بوده و دارای ژل روان‌کننده و سازگار با پوست نیز هست که موجب افزایش رضایت زوجین در رابطه جنسی می‌شود.

کاندوم بسیار نازک تاخیری چرچیلز دابل روان کننده

کاندوم تاخیری فوق العاده کاپوت

کاندوم فوق تاخیری max delay کاپوت مناسب برای ایجاد لذت طولانی و رفع مشکل زود انزالی می باشد.
برقراری رابطه جنسی با این کاندوم باعث افزایش لذت جنسی زن و شوهر میشود.
لیدوکائین موثر در نوک ذخیره با جذب مخاطی و پوستی موجب تاخیر طولانی تنظیم شده ای می گردد.
دارای مواد سرد کننده گیاهی اکالیپتوس و گل سرخ تحریک و حساسیت جنسی را بالا می برد.

کاندوم تاخیری فوق العاده کاپوت

نویسنده : رویا گلشنی

+3

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید