چه برس ریملی برای مژه های شما مناسب تر است؟

0
840
برس ریمل
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شاید برایتان جالب باشد که بدانید آنچه بین ریمل های مختلف تفاوت ایجاد می کند و باعث می شود کارایی آن ها با همدیگر متفاوت باشد نوع برس آن ها است نه محتویات داخل ریمل. ریمل ها انواع مختلفی دارند و هرکدام برای یک منظور خاص طراحی شده اند. ما در اینجا با معرفی انواع برس ریمل ها به شما کمک میکنیم بهترین مدل ماسکارا را برای خود انتخاب کنید.

برس ضخیم

برس ریمل تپل

این مدل برس ها جزو پرطرفدار ترین و معمولی ترین برس های ریمل است. این مدل برس ریمل برای پر پشت کردن- ضخیم کردن و حجم دهی بالا برای کسانی که مژه های بلند و با حجم کم دارند مناسب است.

برس های منحنی

برس منحنی

اگر مژه های بلندی دارید ولی از بی حالت بودن آن ها احساس ناراحتی می کنید ما به شما ماسکاراهایی را پیشنهاد می کنیم که برس های منحنی داند. این مدل برس ها به دلیل داشتن حالت منحنی شکل مژه های شما را حالت داده و به خوبی فر میکند.

برس باریک و صاف

برس ریمل باریک

این مدل برس ها معمولا باریک و کشیده هستند. ماسکارا هایی با برس های صاف به بلند شدن قد مژه شما کمک میکند. اگر مژه هایی پر و ضخیم دارید و می خواهید به کمک ریمل قد مژه خودرا بلند تر کنید این مدل برس ها انتخاب خوبی برای شما هیتند.

برس های مخروطی

برس ریمل مخروطی

بیشتر بخوانیم : معرفی بهترین ریمل چشم برای انواع مژه‌ها

این مدل برس ها به حالت مخروطی شکل هستند به طوری که انتهای برس ضخیم تر و ابتدای برس نازک تر است. بخشم ضخیم تر و انتهایی برس وظیفه پوشش مژه های بلند و بخش ابتدایی و نازک برس مژه های کوتاه تر و کم پشت را پوشش می دهد. اگر مژه هایی دارید که قسمت بیرونی و انتهایی چشمتان کم حجم تر و کوتاه تر است این نوع برس ها انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

برس های توپی شکل

برس ریمل گرد

این مدل برس ها به دو دسته تقسیم می شوند:

1- ریمل هایی که فقط برسی به شکل توپی دارند.

2- ریمل هایی که برس معمولی دارند و نوک برس به شکل توپی است.

با این مدل برس می توانید مژه های نازک و کوتاه خود را حجم داده و بلند کنید

برای مشاهده  و خرید انواع ریمل، کلیک کنید.

برس های ساعت شنی

برس های ساعت شنی

برس های ساعت شنی برای فرم دهی و بلند تر کردن قد مژه های گوشه خارجی چشم بسیار مناسب هستند.

برس های ژله ای (پلاستیکی)

برس های ژله ای (پلاستیکی)

این برس ها به مژه ها و چشم های شما عمق میدهد و بدون چسباندن مژه های شما به آن ها حجم داده و قد مژه شما را بلند تر میکند.

بیشتر بخوانیم: معرفی 10 مدل از محبوب‌ترین و بهترین ریمل های ایرانی

برس مخصوص مژه های پایین

برس مخصوص مژه های پایین

این مدل برس ها بسیار باریک و نازک هستند و بیشتر برای مژه های پایین کاربرد دارند. اما اگر چشم های ریزی دارید میتوانید از این مدل برس برای مژه های بیرونی خود استفاده کنید تا چشمانتان کشیده تر و بزرگ تر دیده شود.

فراموش نکنید که همیشه ماسکارا خود را با توجه به کاربردی که از آن میخواهید انتخاب کنید. انتخاب ریمل درست و مناسب با مژه هایتان تاثیر بسزایی در زیباتر دیده شدن آرایش چشم های شما دارد.

منبع: سپیده فیروزی

کانسیلر چیست و چه کار می کند؟

0

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید